logo

Новини

Зв'яжіться з нами

Циндао Шендун Водонепроникна Технологія Лтд

поділитися

Класифікація внутрішніх водонепроникних покриттів

Jul 25, 2017

Гнучкий розчин: співвідношення емульсії та розчину становить 5: 4 з гнучкістю, навіть якщо основні тріщини деформації не вплинуть на водонепроникний ефект. Більш широко використовується для обробки поверхні та поверхні землі, не можна використовувати для верхніх поверхонь, таких як вода, якщо водонепроникність не спрацьовує добре, є проникнення, дуже легко упаковувати просочення. Ціна: 300-500 юанів за барель, бочка 18 кг. Гнучкий розчин також має клас силіконових водонепроникних покриттів, належать до високоякісного гнучкого розчину, еластичні напруги та гнучкість дуже хороші, але ціна 600 юанів за барелі, більш дорога, дуже рідка на ринку.

Акриловий ефір: використовується чиста рідина, відкрита кришка. Вода може бути змішана з грунтом, її легко поєднувати з розривом, утворюючи міцний водонепроникний шар, кращий водонепроникний ефект, ніж гнучкий розчин. Після чищення ми повинні виконувати обробку поверхні, наприклад, дрімоти або піднімаючи пісок, щоб збільшити тертя, легко наносити цеглину. Через хороший водонепроникний ефект гнучкий розчин і акриловий ефір більш підходять для довгострокового занурення в навколишнє середовище. Ціна: 300-500 юанів за барель, бочка 18 кг.

Однокомпонентний поліуретан: як всередині приміщення, так і за його межами, щітка закінчена дуже товстою, близько 3 мм, а пружне напруження більш ніж на 300%, дуже пружна, будь-який крекінгу підкладки не утворить його тріщини, водостійкий ефект - найкращий. Незважаючи на те, що безпеку можна контролювати за екологічними вимогами стовпця, але такий водонепроникний запах покриття, загальні люди важко прийняти, і дуже індивідуальні марки екологічних показників не є стандартними. Поліуретан гумоподібний, дуже товстий, для будівництва потрібно використовувати скребковий, дуже трудомісткий, складний. Після чищення покриття необхідно проводити обробку поверхні, дрімоти або пісок, щоб збільшити тертя, легко пасти цегли. Ціна: 500 юанів за барель, відро 18 кг.


Пов'язані новини
Наш продукт
Гідроізоляційні мембрани
Гідроізоляційна техніка
Гідроізоляційні смоли
Інформаційний центр
Наша історія
Наш сертифікат
Наш сервіс
Контактна інформація

№ 32 Siyuan Road High Tech промислова зона розвитку, Шаньдун Циндао

Тел .: + 86-532-66723995

водонепроникний2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Водонепроникні технології Ко, Лтд Всі права захищені.