logo

Новини

Зв'яжіться з нами

Циндао Шендун Водонепроникна Технологія Лтд

поділитися

Як вибрати гідроізоляційну мембрану

Oct 24, 2017

Якщо ви розробник, чи було виявлено майно через витік скарг від власника? Якщо ви є власником, чи то вершина туалету капає і турбує? Ці явища не є нормальними, але тому, що це занадто часто, щоб бути розглянутим як нормальне. Розробники втрачають впевненість у воді, люди не витікають з будинку, щоб вітати щасливого, у випадку ситуації, дійсно роблять людей лише безпорадними.


Чи складно вирішити цю проблему? Журналісти із запитаннями, щоб відвідати кілька великих брендів експертів з гідроізоляції, дуже твердо відповіли: "Звичайно, ні!" Водонепроникна інженерія є важливою частиною дизайну, однак однією з головних причин є проектова команда з якості води та відсутність професійних знань, що призвела до необґрунтованого дизайну, будівництва великої площі витоків.


Тому експерти вважають, що розумний дизайн гідроізоляції, два для вибору відповідної гідроізоляційної мембрани. Однак існує безліч різновидів водонепроникних матеріалів, різної форми, різної продуктивності, рівня цін невідповідності, різних методів будівництва, тому вибравши водонепроникний матеріал повинен відповідати інженерним вимогам.


Перш за все, відповідно до кліматичних умов відбору матеріалів. Розвиток нерухомості дуже сильний, але останнім часом багато відомих ділових операцій на півночі, часто на північ, досвід Південної країни з гідроізоляції на північ, неминуче акліматизується. На півдні дощовий, водонепроникний матеріал підбір вологостійких гідроізоляційних мембран, таких як шини зі скловолокна, поліестерові шини, модифіковані асфальтові мембрани або вологостійкі адгезивні полімерні мембрани. У той час як північний холод, особливо в сніжних областях, деякі водонепроникні мембрани не можуть витримати низькотемпературні заморозки, що призводять до зменшення циклу скорочення, передчасного перелому старіння. Тому в цих ділянках слід використовувати SBS модифіковану асфальтну мембрану або зварний з'єднувач полімерної мембрани, якщо використання нетерпимого низькотемпературного водонепроникного матеріалу має бути перевернутим дахом.


По-друге, різні частини будівлі, вимоги водонепроникного матеріалу не ті самі, а також відповідно до місцевих умов, завдяки матеріальному будівництву. У будівлі можна назвати суттєве значення покрівлі, стіни, підземні споруди та туалетні води.


Пов'язані новини
Наш продукт
Гідроізоляційні мембрани
Гідроізоляційна техніка
Гідроізоляційні смоли
Інформаційний центр
Наша історія
Наш сертифікат
Наш сервіс
Контактна інформація

№ 32 Siyuan Road High Tech промислова зона розвитку, Шаньдун Циндао

Тел .: + 86-532-66723995

водонепроникний2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Водонепроникні технології Ко, Лтд Всі права захищені.