logo

Новини

Зв'яжіться з нами

Циндао Шендун Водонепроникна Технологія Лтд

поділитися

Переваги побудови чорного мембранного біогазу з недоступною HDPE мембраною

Jul 25, 2017

1. Високий коефіцієнт протиотверзнення: непроникна мембрана з HDPE, встановлена в басейні, має непроникний ефект, який звичайний водонепроникний матеріал не може порівнювати, не забруднює грунтові води, володіє високою міцністю механічної властивості розтягу, чутливою еластичністю та деформацією Здатність робити його дуже придатним для розширення і стискування поверхні основи, дозволяє ефективно подолати нерівномірне розташування основної поверхні.

2, зручність зберігання: забруднення фекалій можна зберігати в будь-який час, цикл зберігання може бути визначений відповідно до циклу запліднення та вимог періоду септичного дозрівання, доступ до фекалій та використання.

3, Anti-Aging: анти-осмотична мембрана має відмінну протизапальну, антиультрафіолетову, стійку до розпаду здатність, може піддаватися зовнішньому використанню, матеріальне життя може досягти 30 років.

4, стійкість до рослин: непроникна мембрана має відмінну стійкість до проколу, може протистояти рослинному корінню більшості рослин, щоб уникнути пошкодження непроникної плівки, щоб забезпечити використання плівки та функції мембрани.

5, захист навколишнього середовища без отруєння: непроникна мембрана з використанням нетоксичних матеріалів для захисту навколишнього середовища, принцип самооборони для фізичного процесу, весь процес не виробляє токсичних речовин, не впливає на повторне використання землі.


Пов'язані новини
Наш продукт
Гідроізоляційні мембрани
Гідроізоляційна техніка
Гідроізоляційні смоли
Інформаційний центр
Наша історія
Наш сертифікат
Наш сервіс
Контактна інформація

№ 32 Siyuan Road High Tech промислова зона розвитку, Шаньдун Циндао

Тел .: + 86-532-66723995

водонепроникний2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Водонепроникні технології Ко, Лтд Всі права захищені.